15 lat doświadczenia – firma remontowa Kraków

EKIPA REMONTOWA KRAKÓW

Damian Kiljan

Właściciel "Remserwis"


Remonty wnętrz to nasza pasja !
Pracując w branży budowlanej przez kilkanaście lat zdałem sobie sprawę, że na sukces składa się wiele rzeczy a na porażkę może jedynie kilka.

Rozumiejąc wymagania i potrzeby naszych klientów staramy się być punktualni, słowni i dotrzymywać z góry założonych terminów zakończenia prac. Miejsce remontu pozostawiamy posprzątane, tak aby efekt remontu i jakość wykonania nie była przyćmiona przez problem zamawiania sprzątaczki lub potrzebę wielogodzinnego sprzątania pozostawionego właścicielom nieruchomości.

Szczerze polecamy swoją ofertę kompleksowego wykańczania mieszkań developerskich, gdzie bez problemu wykonujemy wszystkie prace wyręczając zlecającego w szukaniu pojedynczych specjalistów jak parkieciarze, fliziarze, hydraulicy czy elektrycy.

Wybierając naszą firmę RemSerwis Ekipa Remontowa Kraków mogą być Państwo pewni wysokiego standardu wykonania, użycia najlepszych materiałów na rynku w stosunku do ich ceny oraz gwarancji satysfakcji. Dziesiątki prac wykonanych dla wymagających właścicieli hoteli, restauracji, kamienic czy budynków biurowych spowodowało, że dorównaliśmy jakością do najlepszych firm europejskich jednocześnie zachowując przyjazne dla klienta ceny

Swoje ceny podajemy oficjalnie, nie tolerujemy ukrywania cennika, czy wycen robionych po zakończeniu prac, które zwykle niemile zaskakują wysokością. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem !

Zakres oferty RemSerwis

 • ADAPTACJA PODDASZY ~ wykonanie ocieplenia wełną mineralną + folia.
 • BIAŁY MONTAŻ ~ zamontowanie baterii, wanny, kabiny prysznicowe, umywalki.
 • CYKLINOWANIE ~ lakierowanie i cyklinowanie parkietów.
 • FLIZOWANIE ~ układanie płytek ściennych i podłogowych, łazienki, tarasy, podłogi.
 • GŁADŹ GIPSOWA ~ szpachlowanie dwukrotne(gładzie Megaron i Cekol).
 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE ~ instalacje wewnątrz.
 • INSTALACJE WOD-KAN ~ wykonanie punktów cieplej i zimnej wody wraz z odpływami.
 • MALOWANIE ELEWACJI ~ malowanie ciśnieniowe i zwykłe
 • MONTAŻ STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ ~ demontaż i montaż okien i drzwi.
 • MUROWANIE ŚCIAN ~ murowanie ścian z cegły, pustaków ytonga i luksfer.
 • OCIEPLANIE BUDYNKÓW ~ styropian + siatka + tynk.
 • PANELE ~ układanie paneli ściennych i podłogowych i deska barlinecka.
 • SUFITY PODWIESZANE ~ montaż płyt kartonowo gipsowych na stelażach metalowych, również okrągłe kształty.
 • ŚCIANY KARTONOWO-GIPSOWE ~ montaż ścian kartonowo – gipsowych. Na stelażu metalowym, rożne szerokości.
 • TAPETOWANIE ~ ścian i sufitów wg. projektów.
 • UKŁADANIE WYKŁADZIN ~ wykładziny dywanowe i z PCV.
 • WYLEWKI ~ samopoziomujące i cementowe.
 • MALOWANIE ~ malowanie farbami olejnymi i emulsyjnymi oraz z palety Dulux, Ral, Beckers, Para oraz inne.

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz oferty dla mieszkańców Krakowa i okolic, którzy poszukują sprawdzonej i solidnej ekipy remontowo-budowlanej.

Co nas wyróżnia spośród innych firm na rynku ?
Może wspomnijmy o uczciwości, profesjonalizmie, dotrzymywaniu określonych ram czasowych oraz gwarancji na prace przez nas wykonane. Nie spożywamy alkoholu w pracy, nie przychodzimy do pracy "wczorajsi"...Płacimy ZUS, podatki, wystawiamy faktury VAT !

Od początku do końca taniej niż poprawianie

Wybranie dobrej, fachowej i uczciwej firmy budowlanej oszczędza czas, stracone materiały i koszty ewentualnych poprawek po partaczach. Zarejestrowana firma która wystawia FV daje także gwarancję na wykonaną przez siebie pracę.

Poprawianie prac po kimś to koszt powtórnego zakupu np gipsu, gruntu, farb... to szczęście jeśli ktoś niefachowo dokona malowania - gorzej jest jeśli trzeba zrywać glazurę, skuwać klej, równać posadzkę. Kosztem dodatkowym w porównaniu do bazowego stanu jest usuwanie niefachowego "dzieła". Szlifowanie, skuwanie, czy demontaż to niestety kara za wstępne próby oszczędności...

10% drożej a 100% lepiej

Wybierając materiały budowlane bardzo często dopłacając 10% do droższych materiałów mamy już wysokiej klasy farby, kleje montażowe, czy silikony, które są o 100% lepsze od tańszych o wątpliwej jakości.

Nawet proste usługi budowlane jak szpachlowanie, czy malowanie to obciążenie dla Państwa kieszeni i sam kłopot remontu - dyskomfort spowodowany przesuwaniem mebli, bałaganem, pyłem i obcymi ludźmi w domu. Polska przeciętna rodzina maluje mieszkanie co 4 lata. Wybierając farby sugerujemy wybierać te droższe i łatwo zmywalne. W przypadku pechowego zachlapania, pobrudzenia przez dzieci lub psa można bez problemu zmyć brud ze ściany bez potrzeby jej malowania.

24 / 7 Pogotowie budowlane:   +48 502 849 350